Vedení Lumtura

49.holčičí oddíl Lumturo

Vedení světlušek

Terezie Macounová

hlavní vedoucí oddílu, vedoucí světlušek

23 let

Studuji Pedagogickou fakultu na Univerzitě Karlově obor Učitelství pro 1. stupeň. Kromě skautu vedu i křesťanské společenství, ráda zpívám, chodím do přírody a hraju deskovky.

Eliška slabá

vedoucí světlušek

21 let

Studuji geodézii a kartografii na stavební fakultě (ČVUT)

MICHAELA BURIÁNkOVÁ

18 let

Studuji střední zdravotnickou školu s oborem aplikovaná chemie – farmaceutická substance. Ráda běhám a fotím.

fRANTIŠKA DURDILOVÁ

16 let

Studuji na Gymnáziu Na Pražačce s výtvarným zaměřením. Mám ráda vaření/pečení, přírodu, kočky a ráda kreslím/tvořím/maluju. Věnuji se sólovému zpěvu, hraju na housle a jako samouk se učím na různé další nástroje.

LUCIE HLAVÁČKOVÁ

16 let

Studuji Křesťanské gymnázium v Praze. Baví mě hudba, výlety do měst i do přírody a trávit čas s kamarády. Zajímám se o psychologii a ráda cestuji.

ANNA MAŠKOVÁ

18 let

Studuji 5. ročník Gymnázia Jana Nerudy v Praze. Ve volném čase mimo oddíl, hraju divadlo. Mám doma pejska a ráda zažívám dobrodružství s přáteli.

ALŽBĚTA MAŠKOVÁ

Vedení skautek

Barbora Macounová

21 let

Studuji geografii a kartografii na Přírodovědecké fakultě UK. Hraju na klavír a na kytaru, ráda zpívám.  Mám ráda lezení na umělé stěně.

VERONIKA BURIÁNKOVÁ

20 let

Studuji zdravotnické záchranářství na Masarykově univerzitě v Brně. Ráda cestuji a ve svém volném čase poslouchám hudbu.

BARBORA ŠEVČÍKOVÁ

16 let

Jsem studentkou ALTu, na gymnázium Na Zatlance. Ve volném čase plavu nebo se scházím s kamarády. Zajímám se o umění, zejména architekturu. Taky ráda čtu, poslouchám hudbu a cestuji:)

BARBORA LANCINGEROVÁ

18 let

Studuji v Praze na Arcibiskupském gymnáziu. Svůj volný čas nejraději trávím všelijakými ručními pracemi, procházkami, hrou na kytaru a pečením.

378. Klučičí oddíl Lumturo

Vedení vlčat

JAN BURIÁNEK

hlavní vedoucí oddílu, vedoucí vlčat

20 let

Studuji geodézii a kartografii na stavební fakultě ČVUT. Kromě skautingu se také rád věnuji sportu. Mezi mé další záliby patří například matematika nebo trávení času s přáteli. Velmi rád trávím čas v přírodě a chodím na dlouhé túry.

JAN MODRÝ

26 let

Studuji na FF UK obor Historie. Mezi mé záliby patří historie, četba a pobývání s přáteli.

TOMÁŠ BURIÁNEK

22 let

Studuji psychologii v Brně na filosofické fakultě. Na stejné fakultě také studuji finštinu a estonštinu. Dále mě zajímá také věda, umění, hudba a příroda.

ONDŘEJ FÜRBACH

17 let

Studuji na Arcibiskupském gymnáziu v Praze.

Vedení skautů

TOBIÁŠ MACAN

19 let

Tento rok nastupuji na Fel ČVUT. Zajímám se o historii starověkého Říma, šachy a rád hraju florbal.

MATOUŠ TOMEK

23 let

Jsem studentem Vyšší odborné školy publicistiky. Mezi mé koníčky patří skaut, sledování letadel a také se zajímám o současné politické dění. Velmi rád trávím čas venku s kamarády.

JAKUB POKORNÝ

21 let

Podnikám a zároveň pracuji v organizaci Člověk v tísni o.p.s. Studuji na obchodní akademii, poslouchám vážnou hudbu a zajímám se o dění ve světě.

ANTONÍN LINKA

16 let

Studuji Gymnázium Botičská v Praze. Mezi mé zájmy patří například hudba a přírodověda.

ADAM BERÁNEK

16 let

Studuji SPŠST Panskou na Praze 1. Zajímám se o dění ve světě počítačů, programování a rád sleduji sci-fi seriály nebo detektivky.

Vedení roverů

TEREZA MACANOVÁ

24 let

Jsem studentka architektury na VUT v Brně. Ráda cestuji a to nejen za architekturou, ale i do přírody.

NATHANAEL SCHWARZ

23 let

Studuji právo a právní vědu na PF UK v Praze, věnuji se především oblastem obchodního a korporátního práva, právu ochrany hospodářské soutěže, a to vše s občasným přesahem do práv duševního vlastnictví. Také se zajímám o ekonomii, státovědu a politologii se zaměřením na volební systémy, kampaně a strany.

Mezi věci, které mě baví bych určitě započítal společenské dění, ve kterém se rád aktivně angažuji, sport a videa s novinkami ve vojenském letectví.

TOMÁŠ BURIÁNEK

22 let